Само еден поглед во синот на Софија Вергара и ќе ви се сврти во главата (ФОТО)

Каков заводник!

Верувале или не, заводникот што ќе го погледнете во продолжение на оваа објава ѝ е син на латино-дивата Софија Вергара (49), која го родила кога имала 19 години.

Маноло Гонзалес Вергара (29) e актер и режисер. Роден е во 1991 година, кога неговата популарна мајка се омажи со неговиот татко, комичарот Џое Гонзалез, со кого беше во брак четири години.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

Маноло израсна во многу привлечен млад човек, кој го зеде најдоброто од неговата мајка, но и неговиот татко, со кого често е во контакт. Софија и Маноло често патуваат заедно, уживаат во радоста на домот, но и често се наоѓаат заедно на црвениот тепих.

Фото: Инстаграм

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време