Разбушавена и во долна облека, Кејт Хадсон вежба јога со своето „мајмунче“ (ВИДЕО)

Утринска гимнастика

Фото: Getty Images

Холивудската актерка Кејт Хадсон (41) на својот инстаграм-профил редовно објавува видеа од своите тренинзи, особено по раѓањето на третото дете, ќеркичката Рени Роуз, која сега има две години и е буквално „залепена“ за мајка си. Не верувате? Уверете сами!

 

 

View this post on Instagram

 

Morning yoga with my little monkey 🐒💕 #PartnerYoga #SundaySelfCareInMyUnderwear 🩲 #kitundergarments

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

Видео: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време