Помалата ќерка на Наташа Беквалац заменета со син (ФОТО)

Смешна ситуација

Речиси сите знаат дека Наташа Беквалац е горда мајка на две девојчиња Хана и Катја, а доказ за тоа е и случката што ѝ се случила неодамна, во паркот во близина на нејзиниот дом.

 

 

View this post on Instagram

 

Pričaće ti o plovidbi Ti sto sidro nisu digli… #HANA #KATJA #VOLIVASMAMA♥️

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Имено, популарната пејачка на социјалните мрежи откри дека нејзината Катја многумина ја мешаат со момченце, а во прилог на тоа раскажа интересната случка:

Ја носам Катја во паркчето и ми приоѓа преслатка брачна двојка со ќеркичка. Сопругот вели: ‘Ѝ  велам јас на жена ми дека ова не е Наташа Беквалац, таа има девојче’. Па добро кажал човекот, сите ние сме по малку момчиња“, објасни пејачката на својот инстаграм-профил.

Што мислите вие, дали Катја навистина повеќе личи на момченце отколку на девојченце:

 

Фото: Инстаграм, Милош Надаждин

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време