Подарок за сите новородени Виолети!

Името Виолета е од латинско потекло и означува виолетова боја или цвет на темјанушка.
Луѓето со ова име се креативни, чесни и духовно силни. Способни се полесно да ги поминат тешките моменти во животот.

Компанијата „Виолета“ одлучи во 2020-та година да го израдува секое новороденче што ќе го добие името Виолета.

Овој награден натпревар важи за целиот регион: Македонија, Србија, Хрватска, Босна и Херцеговина, Словенија и Црна Гора.

Наградата е богат подарок – „Виолета“ пакет производи за бебиња, а ние со вас го споделуваме линкот за пријавување.

Линк за пријавување во натпреварот:  http://violeta.com/program-vjernosti/violeta-bebe-2020

Инстаграм:  https://www.instagram.com/p/B_7cBgpH4EI/?igshid=183vg660mv3aw

Фејсбук: https://www.facebook.com/423458911193136/posts/1316276211911397/?d=n

 

Текст и фото: ПР

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време