По неволите во животот на Карлеуша, конечно среќни вести (ФОТО)

Повторно солзи, овој пат радосници

Фото: Рајко Ристиќ

По сите скандали и трагедии што ги обележија изминативе месеци во животот на Јелена Карлеуша, популарната пејачка конечно може да здивне, бидејќи има посебна причина за радост. Иако нејзиниот сопруг Душко Тошиќ е во далечната Кина, сигурно се израдувал што може да биде горд на своите ќерки, кои почнаа да нижат успеси.

Имено, Јелена им се пофали на своите следбеници на Инстаграм со фотографија од постарата ќерка Атина, со медал во раката, по освојувањето на првото место во танц.

Извор: „Свет“

Фото: Инстаграм, „Свет“

loading...
Прочитајте и
2 коментари
 1. Цветанка Латинска вели

  A што значи па тоа „воЛа“ (или „невоЛа“) од заглавието на нашки? или па на српски! – го нема ни во нивниот ни во нашиот речник.

  1. Bojana Stojmenovic вели

   Повелете толкување на зборот „невола“ во македонскиот јазик
   http://www.makedonski.info/search/%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B8

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време