Наташа Беквалац: „Моите ќерки никогаш не би ги поддржала во ова“

Гордата мајка им се пофали на обожавателите

Поп-пејачката Наташа Беквалац има две ќерки – Хана, која ја доби во бракот со ватерполистот Данило Икодиновиќ, и Катја, која ја роди во бракот со Лука Лазукиќ.

 

 

View this post on Instagram

 

Moje bogatstvo❤🙏👶👩#ljubavcespasitisvet #samosesrcemdobrovidi

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Пејачката откри дека не би сакала нејзините наследнички да бидат славни како неа, поточно, да се занимаваат со нејзината професија.

Не би сакала Хана и Катја да се занимаваат со мојата работа бидејќи ја сметам за исклучително тешка и стресна. Само најсилните можат да опстанат на начин кој е коректен. Мојата работа се вика музика, но носи и многу други работи за кои мора да бидеш исклучително силен психички“, изјави Наташа.

Инаку, популарната пејачка неодамна им се пофали на своите следбеници на Инстаграм со видеоснимка на која се гледа како нејзината 1-годишна ќерка Катја оди самостојно.

 

 

View this post on Instagram

 

Mi hodamo,ćao ćao❤👋👩‍👧

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Извор: Hello.rs

Фото: Инстаграм

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време