Наташа Беквалац бушава и во пижами: Ваква ја немате видено (ФОТО)

Ретка глетка...

Фото: Инстаграм

Наташа Беквалац вредно работи на подготовките на големиот солистички концерт, кој ќе го одржи на 14 февруари идната година, а секој слободен миг настојува да го поминува со своите ќерки Хана и Катја.

Популарната пејачка одлучи да сподели со своите многубројни следбеници еден миг од дружбата со малата Катја.

Таа покажа како изгледа кога ќе стане од креветот, сликајќи се бушава, во пижами, но пресреќна бидејќи во прегратките и’ е малата наследничка, која ужива во нежноста на својата мамичка.

Nataša Bekvalac

Денес цел ден во пижами. Кајта, мама те сака“, напиша пејачката во описот на објавената фотографија, која дефинитивно им го подобри расположението на нејзините следбеници.

Фото: Instagram Printscreen/bekvalceva

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време