На роденден кај ќерките на Јелена Карлеуша (ВИДЕО)

Забава за паметење

Јелена Карлеуша (42) организира гламурозна забава во својот дом на Дедиње по повод роденденот на своите наследнички Атина (12) и Ника (11). На забавата присуствуваат нивните пријатели и роднини, како и колегите и пријателите на популарнатата пејачка.

 

 

View this post on Instagram

 

💖💖💖

A post shared by JELENA KARLEUSA – FAN PAGE (@mega.zvezda.jk) on

Девојчињата се дотераа по свој вкус, музиката исто така беше нивни избор, а тортите на роденденската маса беа навистина спектакуларни.

 

 

View this post on Instagram

 

Sretan rođendan Nikice 💖👑 @nika.tosic Video by: @mirkomilas24

A post shared by JELENA KARLEUSA – FAN PAGE (@mega.zvezda.jk) on

 

View this post on Instagram

 

Nikica naša ✨ #11 #birthdaygirl Video by: @masastudiokristal

A post shared by JELENA KARLEUSA – FAN PAGE (@mega.zvezda.jk) on

 

View this post on Instagram

 

Atina 💖 #12 #birthdaygirl Video by: @masastudiokristal

A post shared by JELENA KARLEUSA – FAN PAGE (@mega.zvezda.jk) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време