Моника Белучи на насловна страница со ќерка и’: Дева (20) најдобрите гени ги наследила од мајка и’!

Погледнете

Заедничката насловна страница на „Вог“ ја објавил Венсан Касел, татко на Дева и поранешен сопруг на познатата актерка

Актерката Моника Белучи и ќерка и’ Дева Касел ја воодушевиле Европа со заедничката насловна страница на италијанското издание на магазинот „Вог“.

Интересно е што нивната положба е внимателно осмислена: Моника е поставена така што се имплицира дека доаѓа време за нови генерации, а вистински пример за новите убавици што се актуелни во светот на модата е Дева Касел.

Заедничката насловна страница на „Вог“ ја споделил Венсан Касел, татко на Дева и поранешен сопруг на Моника Белучи со зборовите „Семејни врски“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VINCENT CASSEL (@vincentcassel)


Дева од 2019 година стана многу популарна и излезе од сенката на мајка и’ и татко и’. Најпрво беше дел од модната недела во Милано, па потпиша, а потоа и стана, ново лице на модната куќа „Долче и Габана“, исто како и мајка и’, која со години беше нивната ѕвезда.

„Копија“ на Моника Белучи: Дева Касел го освојува модниот свет (ФОТО)
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време