Кога Ана Николиќ го прославува вториот роденден на својата галеница, тоа изгледа вака (ФОТО)

Промоција на новата линија на поп-пејачката

Малечката Тара, ќерка на поп-пејачката Ана Николиќ и раперот Стефан Ѓуриќ Раста, пред неколку дена наполни две години, па овој датум мораше да биде посебно одбележан.

Популарната пејачка се потруди да и’ го разубави овој ден на својата галемица и организира прекрасна роденденска прослава во мирен амбиент со розови детали, многу зеленило и вкусни колачиња.

Освен тоа, на фотографиите што ги објави на социјалните мрежи, Ана ја покажа и својата нова линија, значително „дотерана“ по напозните тренинзи и ригорозните диети.

 

 

View this post on Instagram

 

Party…part 2….💃💃💃🥂❤️

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

 

View this post on Instagram

 

Moja carobnica…❤️❤️❤️💃🥂

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време