Ким Кардашијан ја расплака ќерка си Норт Вест (ФОТО)

Старлетата им се пофали на обожавателите

Фото: Getty Images

Петгодишната наследничка на американската старлета и инфлуенсерка Ким Кардашијан, Норт Вест, уште од мала покажува афинитет кон модата. Во прилог на тоа одат фотографиите што нејзината мајка ги објави на својот инстаграм-профил, на кои ја гледаме „стокмена“ во фустан и чизми во пинк боја, со змиски дезен.

Судејќи по коментарот на Ким, малата Норт се дотерала за излегување. Но проблем било што чизмите се на мајка и’, па откако и’ кажала дека во нив нема да може да излезе надвор, следувала оваа реакција:

 

 

View this post on Instagram

 

Sooooo Miss North dressed herself and thought she was ready for the day until I explained she couldn’t wear my boots. 😂💕

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време