И Ана Николиќ покажа како ги поминува деновите во изолација во својот раскошен дом (ВИДЕО)

Во друштво со Серена Вилијамс

Ана Николиќ на својот инстаграм-профил сподели видеоснимка на која се гледа како вежба со својата 3-годишна ќерка Тара.

Мајката и ќерката часовите по аеробик ги изведуваат во дневната соба на својот раскошен дом, и додека мама е максимално посветена на тренингот, малата Тара не може да го следи зададеното темпо.

Мамина Серена Вилијамс“, напиша популарната пејачка во описот на споделеното видео.

 

View this post on Instagram

 

„Mamina Serena Wiliams”😂😂😂😂🤷‍♀️🏃🏾‍♀️🥎🏸 .. #stayathome

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Видео: Instagram

Фото: ATA Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време