Го наследила талентот: Ќерката на Џенифер Лопез пее како ангел – ја воодушевила публиката во дует со мајка си! (ВИДЕО)

Како професионалец!

Популарната пејачка извела дует со ќерка ѝ Ема

Џенифер Лопез неодамна одржала концерт на кој на бината, на една песна, ѝ се приклучила и ќерка ѝ Ема (13).

Мајката и ќерката настапиле во слична облека – плишени долги здолништа во силно црвена боја, а публиката била воодушевена кога Џеј Ло ја повикала на сцената и својата наследничка.

Ема отпеала песна во дует со мајка ѝ и покажала дека гените на родителите музичари не ја одминале. Девојчето совршено отпеало прилично тешка песна и ги воодушевило сите присутни.

Гордата мајка објавила дел од настапот на својот инстаграм-профил, а погледнете и слушнете како изгледало и звучело тоа.

Џенифер Лопез го откри своето „вистинско“ лице (ФОТО)
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време