Фраерче: Ким Кардашијан објави слатко видеоклипче од најмладиот син (ВИДЕО)

По повод првиот роденден на Псалми

Ким Кардашијан на својот инстаграм-профил објави слатко видеоклипче од својот најмлад син Псалм Вест, кој вчера наполни една година.

Псалм, како и постарата сестричка Чикаго, се зачнати со вештачко оплодување, на свет ги донесе сурогат-мајка, за разликат од постарите Норт и Сеинт, кои ги носеше американската ријалити-ѕвезда.

Моето бебе Псалм денес наполни една година. Псалми, ти го комплетираш нашето семејство. Сè е совршено поради тебе. Те сакам многу, среќен роденден”, напиша Ким во описот на објавениот видеоклип.

 

Фото: Getty Images

Видео: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време