Фотографијата со која Северина им го честита Велигден на католиците се закити со 23.000 лајкови за 15 минути (ФОТО)

Фото: Јелена Балиќ, принтскрин Инстаграм

Северина Којиќ им го честита Велигден на припадниците на католичката вероисповед со фoтографија на која позира со својот син Александар. Споменатата фотографија за само 15-тина минути се закити со 23.000 лајкови.

Среќен Велигден… најсреќен. Да ве служи добро здравје и секогаш да ве греат прегратките на вашите најмили“, порача пејачката во описот на споменатата фотографија.

 

View this post on Instagram

 

Bojamo,lijepimo,kuhamo…radujemo se Uskrsu🐣😇💕🌷#volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време