Ева Мендез сосема ја загуби контролата… над ќерките! (ФОТО)

Ја победија!

Бидејќи во Америка се’ уште се на сила голем број мерки за заштита од коронавирусот, Ева Мендез и Рајан Гослинг се во карантин со ќеркичките Есмералда (5) и Аманда (4). Мајка како мајка, се обидува на сите можни начини да се забавува со своите наследнички, кои овој пат посегнаа по нејзините шминки.

Популарната актерка резултатот од вештите раце на своите ќерки го објави на Инстаграм и призна дека сосема ја загубила контролата над нив…

Победија!“, напиша Ева во описот на фотографијата.

 

 

View this post on Instagram

 

They’ve won ❤️

A post shared by Eva Mendes (@evamendes) on

Фото: Instagram, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време