Ана Николиќ предизвика лавина од коментари со оваа фотографија (ФОТО)

Бура од емоции

Ана Николиќ не крие колку е среќна и остварена откако на свет ја донесе својата ќеркичка Тара, која вчера наполни две години, па поп-пејачката и’ го честита роденденот на Инстаграм, објавувајќи фотографија од најновата тетоважа.

 

Мојот живот се дели на пред и по тебе! Ти благодарам што ме избра токму мене да ти бидам мајка, ти благодарам што ми донесе радост и што ме научи што е тоа безусловна љубов. Ти си сите мои причини… Мојот свет, мојата светлина и ѕвезда водилка… моето мајмунче… мојата Тарарира или како што самата велиш – Тала… Мојата гордост инајголема животна награда… Се сеќавам како да беше пред малку кога првпат те донесоа кај мене, те погледнав и си помислив Боже, ти благодарам за овој благослов. Беше толку мала, а толку совршена. И ете, две години поминаа за миг. Среќен ти роденден, драго мое малечко девојченце… Те сака мама“, напиша Ана во описот на објавената фотографија.

 

 

View this post on Instagram

 

Slika “O NEEEEEE”…..HEEEELP!😂😂😂😂😂😂😂😂😂

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време