5-годишната ќерка на Ким Кардашијан прошета по модната писта

По стапките на тетка си Кендал Џенер

Ќерката на Ким Кардашијан и Канје Вест вчера имаше дебитантски настап на модната писта на „ЛОЛ сурпрајс“ во Лос Анџелес. Петгодишното девојче тргна по стапките на својата популарна тетка Кендал Џенер.

Норт беше облечена како куклата Трила, чиј лик е инспириран од костимот на Мајкл Џексон од спотот за песната „Трилер“.

Ким секој миг го документира со мобилниот телефон за да може да ја сподели радоста со своите следбеници на социјалните мрежи.

Канје Вест не присуствувал на ревијата.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време