Ваков труднички стомак не сте виделе досега: Оваа мајка е суперхерој, ОВА ја направи светски позната! (видео)

Ова видео е прегледано 15 милиони пати

Мајка од Данска стана позната откако видеото од нејзиниот стомак додека очекува тројки беше објавено на TikTok и стана вирално.

Мишела Мајер-Морси ги роди Чарлс, Теодор и Габриел овој месец, откако ја документираше целата својата бременост на Инстаграм.

 

Таа споделуваше редовни ажурирања со нејзините 259.000 следбеници на Инстаграм, меѓутоа, видеото објавено на Tик Ток од друго лице привлече големо меѓународно внимание.

 

„Уште една причина луѓето да ги почитуваат сите мајки“, беше напишано на видеото на кое се гледа како Мејер-Морси го крева и го држи својот труднички стомак.

Видеото оттогаш е прегледано повеќе од 14 милиони пати, а луѓето се воодушевени од големината – и обликот – на нејзиниот труднички стомак.

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време