Трудната Емили Ратајковски не престанува со провокативните фотографии: Обожавателите ја обвинија дека претерува (ФОТО)

А што мислите вие?

Манекенката Емили Ратајковски (29) наскоро би требало првпат да се реализира во улогата на мајка, а изгледа дека ептен ужива во бременоста.

Многуми се прашуваа дали, кога ќе забремени, ќе престане да објавува разголени фотки на Инстаграм, но тоа не се случи.

Таа својот труднички стомак секој ден го покажува на социјалните мрежи.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Каде и да се појави, облечена е мошне провокативно, и секогаш ги одголува деловите на телото.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Добар дел од нејзините обожаватели се воодушевени како изглда во бременоста, но има и такви кои сметаат дека ваквите фотографии не ѝ прилегаат на една трудница. Што мислите вие?

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време