Сека Алексиќ го збуни водителот со изјавата дека е бремена (ВИДЕО)

Потврда во живо

Фото: Принтскрин, Јутјуб

Фолк-пејачката Сека Алексиќ за време на гостувањето во емисијата на Иван Ивановиќ ги потврди гласините дека е во блажена состојба. Таа со насмевка на лицето, го збуни водителот, соопштувајќи му дека е бремена.

Еве како изгледаше тоа:

 

View this post on Instagram

 

Seka potvrdila da je u drugom stanju

A post shared by SVET (@svet_rs) on

Потсетуваме, Сека го има синот Јаков, кого го доби по долгогодишна борба за потомство.

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време