Сека Алексиќ ги воодушеви своите обожаватели со трудничката става (ФОТО)

Повеќето од нив се согласија дека секоја година треба да раѓа по едно бебе

Сека Алексиќ ужива во својата долгопосакувана бременост, а често и објавува фотографии на својот инстаграм-профил, преку кои нејзините обожаватели можат да ја видат нејзината трансформација.

По раѓањето на својот син Јаков (3), Сека неколку пати јавно апелираше до сите жени да не го одложуваат мајчинството, потенцирајќи дека за успешноста на инвитро-постапката пресудна е возраста на мајката.

 

 

View this post on Instagram

 

💙🤰🏽👠 @fashioncompanyofficial @fashionandfriendsofficial @diesel

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

Сека не крие дека и втората бременост и’ е овозможена токму благодарение на вештачкото оплодување, а додека го очекува пристигнувањето на своето второ дете, за кое изјави дека е повторно син, пејачката се фотографира во смели модни комбинации кои се несвојствени за жените во блажена состојба. Сепак, на нејзините следбеници Сека им се допаѓа и во кратките и тесни фустанчиња, па така еден обожавател јасно и’ порача:

Толку добро ти прилега бременоста што би требало секоја година да раѓаш по едно бебе.“

 

View this post on Instagram

 

@capitto.jeans uvek sa mnom! ❤️🤰🏽🎈

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време