Прва фотографија со штотуку родената ќеркичка: „Моето сонце“ (ФОТО)

Енрике Иглесијас присуствувал на раѓањето на третото дете

Популарниот пејач Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова пред две недели го дочекаа третото дете, а за оваа бременост знаеја само најблиските членови на семејството.

Судејќи по фотографијата, која пејачот на објави на својот инстаграм-профил, тој присуствувал на породувањето и ја зел во раце својата наследничка непосредно по нејзиното пристигнување на овој свет.

Моето сонце“, кратко објасни славниот Енрике во описот на објавената фотографија.

 

 

View this post on Instagram

 

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време