Поранешната девојка на Леонардо Ди Каприо е бремена: Бар Рафаели по трети пат ќе стане мајка!

Бебе на пат!

Славниот модел не ја крие среќата

Бар Рафаели (34) е во бремена и по трети пат ќе се оствари во улогата на мајка. Топ моделот и нејзиниот сопруг, бизнисменот Ади Езра, веќе имаат две ќерки, 2-годишната Лив и 1-годишната Ел, а полот на третото дете на познатиот пар засега се’ уште не е познат.

Нивната најстара ќерка е родена во Тел Авив, а само една година подоцна Бар го родила и второто девојче.

Инаку, оваа убавица пред бракот со Езра била во врска со холивудскиот актер Леонардо Ди Каприо.

Во едно интервју изјавила дека семејството и’ е се’ на светот и дека планира да има големо семејство.

Во видео што го снимил Аси Азар, водителот на овогодишниот Евросонг, манекенката не ја крие среќата што по трети пат ќе стане мајка.

Под видеото напишала:

„Упс, повторно го сторив тоа.“

На манекенката исто така оваа година и’ припадна честа да води Евросонг во Тел Авив.

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време