По првата неуспешна бременост, познатата актерка стана мајка (ФОТО)

Пристигна наследничката

Ѕвездата на популарната ТВ-серија Pretty Little Liars, Шеј Мичел го роди своето прво дете – ќеркичка, чие име се’ уште не го откри во јавноста.

 

 

View this post on Instagram

 

Can I give birth in this trench coat and glam or nah

A post shared by Shay Mitchell (@shaymitchell) on

На својот инстаграм-профил, Шеј објави фотографија на која го држи рачето на ќеркичката, порачувајќи:

Никогаш нема да те пуштам.

 

 

View this post on Instagram

 

Never letting go…

A post shared by Shay Mitchell (@shaymitchell) on

Бебето го доби со својот емотивен партнер Матео Бабел, со кого е во врска од јануари 2017 година, а веста за бременоста ја објави во јуни.

Нешто е во рерната, а не е пица! Вау… Неверојатен е фактот дека во тебе расте мало живо суштество“, напиша тогаш.

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време