Папараци: Сека Алексиќ „уловена“ на аеродром: Опуштено издание на популарната трудница (ФОТО)

Еве како изгледа сега

На среќата на популарната пејачка Сека Алексиќ и нејзиниот сопруг Вељко Пиљикиќ и’ нема крај откако дознаа дека вторпат ќе станат родители и дека нивниот син Јаков идната година ќе добие братче, за кое родителите веќе избраа име – Исак.

Иако никогаш не ја криеше бременоста и уште за време на самата постапка за вештачко оплодување отворено зборуваше за се’ низ што поминува, сепак, вистинска реткост е пејачката да се види во опуштено издание, без шминка, каков што е случајот на белградскиот аеродром, каде што беше „уловена“ со сопругот по враќањето од настап.

Во спортски патики, широк капут во беж-боја и тесен долг фустан во вино-боја беше модниот избор на бремената пејачка во оваа пригода.

Фото: ATA Images

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време