Популарната манекенка Катарина Ивановска деновиве ужива на семеен одмор во Шпанија, а на најновите фотки го покажа трудничкото стомаче.

Нејзиниот син Вања, неодамна го прослави својот втор роденден, а за неколку месеци нејзиното семејство ќе се прошири за уште еден член.

Нејзината објава за краток период привлече големо внимание, како поради среќната вест, така и поради нејзината совршена фигура. Погледнете како изгледа!

Извор: Курир

Фото: Инстаграм