Еден детаљ ги издал: Меган Маркл и принц Хари го чекаат првото дете

Истиот детаљ ја издал и Кејт Мидлтон во текот на претходните бремености

Не е тајна дека принцот Хари и Меган Маркл сакаат деца

Последното патување на принцот и Маркл крие тајни пораки кои укажуваат на тоа дека кралскиот брачен пар го очекува своето прво дете.

Имено, за време на дружењето со обожавателите кои возбудено ги дочекаа Хари и војвотката, една од присутните фанови му поставило незгодно прашање на Хари за татковството.

„Мојот сопруг исто така има црвена коса, а ми подари пет деца. Кога ти и Меган ќе го направите своето?“, прашала љубопитната госпоѓа.

Нејзиното духовито и ни малку суптилно прашање го насмеало Хари, па принцот се издал:

„Пет деца? Тоа е премногу.“

Покрај тоа што Хари проговорел за неговите потомци, неговата сопруга Меган Маркл направила еден гест во Даблин кој би можел да им оди во прилог на гласините за нејзината бременост.

Во текот на забавата што се одржувала за време на нивната посета, војвотката од Сасекс ја подигнала чашата за шампањ за да наздрави, но медиумите пренеле дека се воздржала од земање голтка и дека само ја доближила чашата до устата.

Фактот што Меган одбегнува да пие алкохолни пијалаци секако може да е знак за тоа дека кралскиот пар наскоро ќе ја објави среќната новост.

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време