Четврто бебе на пат? Се шушка дека Бијонсе повторно е бремена!

Дали познатата пејачка навистина очекува бебе по четврти пат?

Светските медиуми ја раширија веста дека Бијонсе повторно е бремена и дека го очекуваат четвртото дете со сопругот Џеј Зи

Гласините започнале кога пејачката на еден од последните настапи се појавила во фустан под кој ѕиркал нејзиниот стомак.

Потоа, таа го погалила стомакот на бина што ги подгреало гласините дека повторно е бремена, а снимката со брзина на светлината почнала да се пренесува на социјалните мрежи.

Многу портали веднаш ја пренеле веста, но Бијонсе и Џеј Зи не кажале ништо во врска со тоа.

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време