Бремената манекенка ги стаписа сите со видеоснимката на која тренира во вежбалница (ВИДЕО)

Нејзин животен стил

Најпозната плус-сајзманекенка во светот Ешли Греем успеа да им го привлече вниманието на корисниците на Инстаграм со видеоснимката на која се гледа како тренира напорно во напредната бременост.

Снимката предизвика бран контроверзни коментари. Многумина ѝ честитаа што продолжува да се грижи за себе и да остане фит, нарекувајќи ја „огромна инспирација и трудница за пример“. Други, пак, ја предупредуваат да биде внимателна, загрижени дека сè уште тренира напорно дури и во напредна бременост.

 

 

View this post on Instagram

 

it’s a lifestyle 💪🏽

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Инаку, Ешли Греам и нејзиниот партнер Џастин Ервин го чекаат своето прво дете.

Фото: Getty Images

 

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време