Хороскоп – Убавина и здравје https://www.ubavinaizdravje.mk Wed, 12 Aug 2020 10:49:58 +0000 en-US hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.2.2 4 хороскопски знаци кои паѓаат на интелигенција: Поважен им е паметот од изгледот при изборот на партнер! https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/4-horoskopski-znatsi-koi-pagaat-na-inteligentsija-povazhen-im-e-pametot-od-izgledot-pri-izborot-na-partner/ https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/4-horoskopski-znatsi-koi-pagaat-na-inteligentsija-povazhen-im-e-pametot-od-izgledot-pri-izborot-na-partner/#respond Wed, 12 Aug 2020 10:49:58 +0000 https://www.ubavinaizdravje.mk/?p=243935

Дознајте кои хороскопски знаци претпочитаат партнер со мозок одошто со привлечен изглед...

4 хороскопски знаци кои паѓаат на интелигенција: Поважен им е паметот од изгледот при изборот на партнер! е оригинален текст на Убавина и здравје

]]>
https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/4-horoskopski-znatsi-koi-pagaat-na-inteligentsija-povazhen-im-e-pametot-od-izgledot-pri-izborot-na-partner/feed/ 0
Прогноза на астролози за есен: Овие 5 знаци ги очекува драматичен животен пресврт! https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/prognoza-na-astrolozi-za-esen-ovie-5-znatsi-gi-ochekuva-dramatichen-zhivoten-presvrt/ https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/prognoza-na-astrolozi-za-esen-ovie-5-znatsi-gi-ochekuva-dramatichen-zhivoten-presvrt/#respond Tue, 11 Aug 2020 12:26:43 +0000 https://www.ubavinaizdravje.mk/?p=243826

Дали сте меѓу нив?

Прогноза на астролози за есен: Овие 5 знаци ги очекува драматичен животен пресврт! е оригинален текст на Убавина и здравје

]]>
https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/prognoza-na-astrolozi-za-esen-ovie-5-znatsi-gi-ochekuva-dramatichen-zhivoten-presvrt/feed/ 0
Од 6 до 14 август: Овие три знака конечно ќе доживеат љубов за цел живот! https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/od-6-do-14-avgust-ovie-tri-znaka-konechno-ke-dozhiveat-lubov-za-tsel-zhivot/ https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/od-6-do-14-avgust-ovie-tri-znaka-konechno-ke-dozhiveat-lubov-za-tsel-zhivot/#respond Thu, 06 Aug 2020 11:02:59 +0000 https://www.ubavinaizdravje.mk/?p=243239

Астролозите предвидуваат филмска љубов за овие три знака и тоа до средината на август

Од 6 до 14 август: Овие три знака конечно ќе доживеат љубов за цел живот! е оригинален текст на Убавина и здравје

]]>
https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/od-6-do-14-avgust-ovie-tri-znaka-konechno-ke-dozhiveat-lubov-za-tsel-zhivot/feed/ 0
Дневен хороскоп за СРЕДА, 5 август 2020 година https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/dneven-horoskop/dneven-horoskop-za-sreda-5-avgust-2020-godina/ https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/dneven-horoskop/dneven-horoskop-za-sreda-5-avgust-2020-godina/#respond Wed, 05 Aug 2020 08:14:53 +0000 https://www.ubavinaizdravje.mk/?p=243042

Бик запознава интересна личност, Ракот има премногу одговорности.

Дневен хороскоп за СРЕДА, 5 август 2020 година е оригинален текст на Убавина и здравје

]]>
https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/dneven-horoskop/dneven-horoskop-za-sreda-5-avgust-2020-godina/feed/ 0
Најмоќните Лавови и најуспешните Девици: Еве зошто луѓето родени во август се толку посебни! https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/najmoknite-lavovi-i-najuspeshnite-devitsi-eve-zoshto-lugeto-rodeni-vo-avgust-se-tolku-posebni/ https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/najmoknite-lavovi-i-najuspeshnite-devitsi-eve-zoshto-lugeto-rodeni-vo-avgust-se-tolku-posebni/#respond Tue, 04 Aug 2020 12:05:43 +0000 https://www.ubavinaizdravje.mk/?p=242959

Овие луѓе се родени за да бидат лидери

Најмоќните Лавови и најуспешните Девици: Еве зошто луѓето родени во август се толку посебни! е оригинален текст на Убавина и здравје

]]>
https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/najmoknite-lavovi-i-najuspeshnite-devitsi-eve-zoshto-lugeto-rodeni-vo-avgust-se-tolku-posebni/feed/ 0
Дневен хороскоп за ВТОРНИК, 4 август 2020 година https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/dneven-horoskop/dneven-horoskop-za-vtornik-4-avgust-2020-godina/ https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/dneven-horoskop/dneven-horoskop-za-vtornik-4-avgust-2020-godina/#respond Tue, 04 Aug 2020 06:14:01 +0000 https://www.ubavinaizdravje.mk/?p=242864

Чувствителна Вага, Јарец остар со зборови, Девица ладно на сите влијанија, Бик успешен.

Дневен хороскоп за ВТОРНИК, 4 август 2020 година е оригинален текст на Убавина и здравје

]]>
https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/dneven-horoskop/dneven-horoskop-za-vtornik-4-avgust-2020-godina/feed/ 0
Ова се трите најсмирени хороскопски знаци: Научете од нив како да ги сочувате вашите нерви! https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/ova-se-trite-najsmireni-horoskopski-znatsi-nauchete-od-niv-kako-da-gi-sochuvate-vashite-nervi/ https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/ova-se-trite-najsmireni-horoskopski-znatsi-nauchete-od-niv-kako-da-gi-sochuvate-vashite-nervi/#respond Mon, 03 Aug 2020 11:02:25 +0000 https://www.ubavinaizdravje.mk/?p=242827

Додека преостанатите девет знаци вријат од бес, тие се ладни како шприцер...

Ова се трите најсмирени хороскопски знаци: Научете од нив како да ги сочувате вашите нерви! е оригинален текст на Убавина и здравје

]]>
https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/ova-se-trite-najsmireni-horoskopski-znatsi-nauchete-od-niv-kako-da-gi-sochuvate-vashite-nervi/feed/ 0
Изневерувањето им е како добар ден: Овие 5 хороскопски знаци се најголемите прељубници! https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/izneveruvaneto-im-e-kako-dobar-den-ovie-5-horoskopski-znatsi-se-najgolemite-prelubnitsi/ https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/izneveruvaneto-im-e-kako-dobar-den-ovie-5-horoskopski-znatsi-se-najgolemite-prelubnitsi/#respond Mon, 03 Aug 2020 09:46:09 +0000 https://www.ubavinaizdravje.mk/?p=242795

Во продолжение дознајте кои хороскопски знаци секогаш се подготвени за афера

Изневерувањето им е како добар ден: Овие 5 хороскопски знаци се најголемите прељубници! е оригинален текст на Убавина и здравје

]]>
https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/izneveruvaneto-im-e-kako-dobar-den-ovie-5-horoskopski-znatsi-se-najgolemite-prelubnitsi/feed/ 0
Подгответе се за неверојатни животни промени: Полната месечина на 3 август ќе има силно влијание врз сите знаци! https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/podgotvete-se-za-neverojatni-zhivotni-promeni-polnata-mesechina-na-3-avgust-ke-ima-silno-vlijanie-vrz-site-znatsi/ https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/podgotvete-se-za-neverojatni-zhivotni-promeni-polnata-mesechina-na-3-avgust-ke-ima-silno-vlijanie-vrz-site-znatsi/#respond Mon, 03 Aug 2020 09:10:36 +0000 https://www.ubavinaizdravje.mk/?p=242775

Дознајте што сѐ ви носи овој астро-период

Подгответе се за неверојатни животни промени: Полната месечина на 3 август ќе има силно влијание врз сите знаци! е оригинален текст на Убавина и здравје

]]>
https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/podgotvete-se-za-neverojatni-zhivotni-promeni-polnata-mesechina-na-3-avgust-ke-ima-silno-vlijanie-vrz-site-znatsi/feed/ 0
Дневен хороскоп за ПОНЕДЕЛНИК, 3 август 2020 година https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/dneven-horoskop/dneven-horoskop-za-ponedelnik-3-avgust-2020-godina/ https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/dneven-horoskop/dneven-horoskop-za-ponedelnik-3-avgust-2020-godina/#respond Mon, 03 Aug 2020 07:31:26 +0000 https://www.ubavinaizdravje.mk/?p=242750

Овните ќе бидат наградени за напорната работа, Бик има поволен ден, Близнаци ќе имаат поголеми трошоци, Стрелец ќе може да ја заврши работата.

Дневен хороскоп за ПОНЕДЕЛНИК, 3 август 2020 година е оригинален текст на Убавина и здравје

]]>
https://www.ubavinaizdravje.mk/ekstra/horoskop/dneven-horoskop/dneven-horoskop-za-ponedelnik-3-avgust-2020-godina/feed/ 0