Време е за подарок: „Дебора Милано“ ќе израдува 1 читателка на „Убавина и здравје“

Овие и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

Deborah Milano ќе израдува една читателка со течна подлога, Il Fondotinta City Defence, кармин за уста Il Rossetto и сјај за усни Super Gloss спакувани во црвен несесер.

Доколку сакате да ги добиете на подарок, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од априлската „У&З-лавина“.

Добитниците од „лавината на подароци“ ќе ги објавиме во мајскиот број на списанието „Убавина и здравје“.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

loading...
Прочитајте и
2 коментари
  1. Марија вели

    Прекрасно

  2. Марија вели

    Прекрасно неповторливи

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време