Victoria Beauty: Подароци за 4 читателки

Можете да ги добиете овие и многу други подароци следејќи нè на социјалните мрежи

„Палета козметикс“ на четири читателки им подарува сет од три маски за лице Victoria Beauty и освежувачки спреј за тело Roses od Bulgaria.

Новите маски PEEL-OF GLITTER се направени специјално за одржување на вашата кожа, а воедно придонесуваат и да изгледате гламурозно. Пробајте ги веднаш, и за миг уживајте во магијата на маските за лице GALAXY.

Доколку сакате да ги добиете на подароктреба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата. Сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во септември, во рубриката ТРЕНД. Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

Фото: ПР

 

loading...
Прочитајте и
1 коментар
  1. Smilja вели

    Of ubavo lugje ubavi podaroci.Vi blagodaram sto postoite

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време