Scandal, Jean Paul Gaultier: Сет на подарок за 1 читателка!

Овој и многу други подароци можете да добиете следејќи нè на социјалните мрежи

Една читателка на декемврискиот број на магазинот „Убавина и здравје“ во рамките на „У&З-лавината од подароци“, ќе добие прекрасен сет сочинет од чанта, несесери и огледалце Scandal, Jean Paul Gaultier.

Доколку сакате да ги добиете на подарок, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Ирина Шајк е музата на славниот креатор

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата. Сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во јануари. Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Текст и фото: ПР

loading...
Прочитајте и
1 коментар
  1. Magde вели

    Podarocive Vi se prekrasni, a spisanieto uste podobro 😍
    Sodrzini za sekogo, so pravo e najdobro vo nasata zemja

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време