Заблескајте: KVIN Jewelry & Watches ги задоволуваат вкусовите на сите вљубеници во накитот!

За кое парче и да се одлучите од асортиманот на KVIN Jewelry & Watches бидете сигурни дека луѓето околу вас ќе го забележат тоа  и ќе ве запаметат

Koга почнува нова модна сезона, убаво би било да го смениме и накитот. Можете да се одлучите за секаков вид накит во согласност со вашиот аутфит или пак едноставно да се придржувате до вашите желби.

За да го нагласите вашето расположение, можете да се одлучите за предимензиониран накит во кој ќе вклучите и мноогу прстени или пак неколку слоеви ѓердани кои се апсолутен хит за оваа сезона. Одберете накит кој ќе остави впечаток и кој ќе направи да се чуствувате привлечно и неодоливо во секој момент.

За кое парче и да се одлучите од асортиманот на KVIN Jewelry & Watches бидете сигурни дека луѓето околу вас ќе го забележат тоа  и ќе ве запаметат.

Произведувајќи прекрасен златен и сребрен накит цели 30 години, уште од далечната 1992 година од вештите раце на еден занаетчија, денес KVIN Jewelry & Watches претставува синоним за накит кој го носеле и ќе го носат генерации. Секое парче накит е внимателно изработено и опфаќа најразлични стилови на вљубениците во накитот, од класична елеганција до модерна инспирација.

Освен производство и продажба може да се врши и поправка, откуп и замена на накит. Исто така, во асортиманот може да се најдат и часовници на некои од познатите брендови како PIERRE CARDIN, FESTINA, BOCCADAMO.

За да го одберете омиленото парче накит може да ги најдете на две локации во продажните салони: ул. „Македонија” бр. 7, СКОПЈЕ (Рекорд) и ул. „Гоце Делчев” бр. 42, КУМАНОВО или пак на нивната веб-страна www.kvin.mk, како на  и социјалните медиуми:

Instagram: kvin_jewellery

Facebook: KVIN zlaten & srebren nakit

ТЕКСТ И ФОТО: ПР

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време
X