Поглед кон новата есенска колекција на Biana Shoes

Есенската колекција на Biana Shoes носи совршен баланс помеѓу модерното и класичното

Во eсенската сезона во која преовладуваат едноставни, еднобојни парчиња гардероба, чевлите во различни дезени ја даваат посебната нота на елеганција и одбележување на стилот.

Без разлика дали барате ниски чизми, салонки или удобни чевли кои лесно можете да ги прилагодите од дневна во вечерна комбинација, есенската колекција на Biana Shoes нуди богат избор за сечиј вкус.

Есенската колекција на Biana Shoes носи совршен баланс помеѓу модерното и класичното. Урбаната нота во дизајнот и изработката може да се препознае кај секој модел, а притоа не е напуштен препознатливиот квалитет и удобност.

Оваа сезона колекцијата е составена од балетанки, класични салонки и кратки чизми,совршени за комбинирање во различни дневни и вечерни комбинации.

Комплетната колекција на кратки чизми можете да ја погледнете тука: http://bit.ly/esen2019, а есенските салонки погледнете ги на следниот линк: http://bit.ly/salonki2019

                 

Biana Shoes е македонски производител на чевли кој успешно работи на пазарот повеќе од 26 години. Секој модел се изработува со голема посветеност, врвни материјали и внимание посветено и на најситните детали.

Дознајте повеќе за Biana Shoes и вклучете се во тековниот натпревар за избор на најпосакуван есенски модел тука:

Facebook: https://www.facebook.com/BianaShoes
Instagram: https://www.instagram.com/bianashoes

 

 

 

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време