PANDORA за Вас подготви 20% попуст на дел од ESSENCE колекцијата!

Не ја пропуштајте оваа посебна можност Вашето омилено парче накит да го добиете по специјална цена

Дизајнирана да ве потсети на правите животни вредности како што се сочувство и среќа, ESSENCE колекцијата всушност претставува дел од Вас самите. Таа во светот на накитот стана синоним за едноставност, елеганција и дизајн.

Во периодот од 03.06 до 13.06.2019 посетете го продажното место на PANDORA во Скопје Сити Мол и изберете нешто по Ваш вкус од селектираниот ESSENCE асортиман!

Не ја пропуштајте оваа посебна можност Вашето омилено парче накит да го добиете по специјална цена. Светот на накитот Ве очекува и на www.pandora.net

loading...
Прочитајте и
1 коментар
  1. Aleksandra вели

    Top steeeee….!!!!!! ******

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време