Paint It Black Hotel & Spa: Вашето совршено место за одмор и релаксација

Paint It Black Hotel & Spa во Гевгелија е вашето совршено место за одмор и релаксација преку целата година.

Луксузно дизајнираниот хотел ќе ви овозможи бегство од секојдневието со 61 модерно опремени и дизајнирани соби и апартмани за престој, специјалитети во врвниот ресторан на чело со Head Chef Александар Симјановски и неговиот тим, фитнес и спа-центар во кој ќе можете да уживате во финска и парна бања, солена соба и џакузи или пак да одберете масажа по ваш избор. Од септември 2021 г., хотелот ќе располага со конференциска сала за состаноци и семинари.

Нивниот искусен и извонредно обучен персонал ќе ви помогне при организирање на свадби со капацитет до 250 гости и сите други видови на приватни забави.

Резервирајте го вашиот престој и препуштете се целосно во рацете на Paint It Black Hotel & Spa
тимот.

За повеќе информации и резервации контактирајте ги на: 071 242 817 или на Фејсбук и Инстаграм

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време