Подаруваме: Производ за чистење лице CeraVe Blemish Control

Како до подарок? Вака!

Овој и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи!

„Септима“ подарува еден производ за чистење лице од брендот CeraVe.

Идеален е за осетлива кожа склона на акни, бидејќи Blemish Control гелот за чистење ги отнува порите, ги отстранува неправилностите и вишокот маснотии, притоа ја одржува заштитната бариера на кожата.

Доколку сакате да го добиете подарокот, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата, а сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во јуни.

Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција со приложување лична карта.

Читајте нè! забавувајте се нас! Ние сме тука заради вашата убавина и здравје!

Текст и фото: ПР

Прочитајте и

Убавина и Здравје користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Ќе претпоставиме дека сте во ред со ова, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Дознај повеќе