Подароци од „Еликсир ексклузив“ за 2 читателки на „Убавина и здравје“

Овие и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„Еликсир ексклузив“ на една читателка ѝ подарува течна пудра за лице YSL Perfect Touch и сјај за усни YSL Gloss Volupte, а на друга сјај за усни Lancome Lip Lover и кафен водоотпорен молив за очи Lancome Le Crayon Khol.

Доколку сакате да ги добиете на подарок, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од роденденската (мајска) „У&З-лавина“.

Добитниците од „лавината на подароци“ ќе ги објавиме во јунскиот број на списанието „Убавина и здравје“.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време