Подарок за врвна нега на лицето: Дневен и ноќен крем Vichy Normaderm

Овoj и многу други подароци можете да добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„Септима“ подарува сет од дневен крем за лице Vichy Normaderm Anti Age и ноќен крем Vichy Normaderm Night Detox.

Кремот истовремено дејствува на неправилностите на кожата и на брчките. Наменет е за дами на 30-годишна возраст, со осетлива кожа на лицето, кои се борат со неправилностите на кожата и се соочуваат со првите брчки.
Ноќна нега што ја трансформира мрсната кожа уште од првото утро.

Доколку сакате да го добиете овој прекрасен сет на подарок, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата. Сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во септември, во рубриката ТРЕНД. Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

Фото: ПР

loading...
Прочитајте и
1 коментар
  1. Smilja вели

    Топ тим топ награди

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време