Подарок за 3 читатели: Сет од мултикомплекс и гел со ментол и медитерански масла

Овие и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„Галев“ подарува три сета составени од „Мулти комплекс“ (додаток во исхраната со 13 витамини и 10 минерали) и гел со ментол и медитерански етерични масла за масажа по напорен ден или по истоштувачки тренинг.

Доколку сакате да ги добиете овие beauty сојузници, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од јулската „У&З-лавина од подароци“.

Добитниците од „лавината на подароци“ ќе ги објавиме во августовскиот број на списанието „Убавина и здравје“.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време