Подарок за 2 читателки: За мазна кожа, без несакани влакненца – Arcocere од „Стефи поинт“

Овие и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„Стефи поинт“ на две читателки им подарува сет од професионален восок во гранули за топла депилација и ролон-восок, кој се затоплува во вода, за депилација со ленти од италијанскиот бренд Arcocere.

 

Доколку сакате да ги добиете на подарок, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од роденденската (мајска) „У&З-лавина“.

Добитниците од „лавината на подароци“ ќе ги објавиме во јунскиот број на списанието „Убавина и здравје“.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

 

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време