Подарок за 2 читателки на „Убавина и здравје“ од „Анабела парфимерии“

Овие и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„Анабела парфимерии“ на една читателка ѝ подарува парфимирано млеко за тело La Panthere, Cartier, а на друга сет со мини-пакувања на отстранувач на шминка, пудра-коректор, хидратантен крем и маскара Clinique.

Доколку сакате да ги добиете на подарок, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од роденденската (мајска) „У&З-лавина“.

Добитниците од „лавината на подароци“ ќе ги објавиме во јунскиот број на списанието „Убавина и здравје“.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

loading...
Прочитајте и
1 коментар
  1. Smilja Dukadinovska Kiprijanovska вели

    Top ste sekogas brzi i tocni informacii od sekakov vid interesni za site od 7 do 77 pozdrav

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време