Подарок за 1 читателка: Сојузници за совршена шминка од „Дебора Милано“

Овoj и многу други подароци можете да добиете следејќи нè на социјалните мрежи

Една читателка на највлијателното списание за жени „Убавина и здравје“ ќе добие прекрасен несесер со мејкап-производи од „Дебора Милано“.

 

Доколку сакате да го добиете сетот на подарок, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата. Сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во март. Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Текст и фото: ПР

loading...
Прочитајте и
1 коментар
  1. Виолета вели

    Прекрасни производи, ги обожавам!

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време