ПОДАРОК за 1 ЧИТАТЕЛКА: Сет од маскара за заводливи трепки, туш за очи и моливче за веѓи од „Дебора Милано“

Биди дива секој ден!

Овој и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи!

„Дебора“  ќе израдува една читателка на највлијателното списание за жени „Убавина и здравје“ со 5 in 1 Extraordinary Mascara, туш за очи Deborah Milano Ultraliner и моливче за веѓи 24 ORE спакувани во златен несесер.

Доколку сакате да го добиете подарокот, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата, а сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во октомври.

Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Читајте нè! Забавувајте се со нас! Ние сме тука заради вашата убавина и здравје!

Текст и фото: ПР

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време