Подарок за 1 читателка: Парфем Si Passione, Gorgio Armani

Овој и многу други подароци можете да добиете следејќи нè на социјалните мрежи

Драги наши, време е да почнеме со ноемвриската „У&З-лавина од подароци“, објавувајќи го подарокот што за една наша читателка го подготвија парфимериите „Еликсир ексклузив“. 

Станува збор за прекрасниот парфем Si Passione на Џорџо Армани (15 мл), спакуван во несесер за шминка YSL Beaute.

Иако го краси препознатливиот мирисен потпис, Sì Passione е посебна креација. Нов мирис, нова емоција! Независен, баш како и Sì жената, ја одразува досега скриената страна на нејзиниот независен карактер. Нова емоција, нова верзија на женственост, нова личност, нова страст.

Доколку сакате да го добиете сетот на подарок, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата. Сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во декември. Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Текст и фото: ПР

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време