Подарок за 1 читателка: Нови сензуални искуства со Refan Intense

Овој и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„Рифан“ подарува женски парфем Refan Intense.

Новите трендови во светот на парфемите – екстремност и интензивност – обезбедуваат бегство од здодевноста и враќање во мистеријата на природата.

Refan Intense Eau De Parfum е долготраен мирис со зголемен интензитет и  со формула збогатена со нагласена цветна свежина и зачини, сочни овошни ноти и топли основни дрвени ноти.

Повисоката концентрација и новите ремикси на омилените парфеми се во чекор со бурниот современ свет на силни емоции, и тие се дизајнирани за оние кои бараат нови сензуални искуства.

Доколку сакате да го добиете на подарок, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата. Сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во октомври, во рубриката ТРЕНД. Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

Текст и фото: ПР

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време