Подарок за 1 читателка: Линија производи против стареење на кожата Bioten Hyaluronic Gold

Златна нега

Овој и многу други подароци можете да добиете следејќи нè на социјалните мрежи!

„Биотен“ ѝ подарува на една читателка колекција за нега на лице против стареење Bioten Hyaluronic Gold.

Линијата HYALURONIC GOLD на „Биотен“ е изборот што треба да го направи секоја жена што сака да изгледа онака како што се чувствува!

Вклучува дневен крем против брчки, кој истовремено штити од штетните сончеви зраци и ноќен крем против брчки, кој ја подмладува кожата и ја намалува виливоста на дамките и другите несовршености.

Линијата е комплетирана со крем за очи против брчки HYALURONIC GOLD, кој се нанесува наутро и навечер, затоа што ја подмладува и осветлува областа околу очите, ефикасно ги намалува брчките и го спречува појавувањето на темни кругови под очите.

Сè што треба да направите за да го добиете овој прекрасен подарок од „Биотен“ и „Убавина и здравје“, е да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата, а сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во октомври.

Текст и фото: ПР

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време