ПОДАРОК за 1 читателка: Хранливо млеко за коса Kerastase Nutritive

Пријавете се за подарокот!

Овој и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи!

Ја затвораме мајската „У&З-лавина од подароци“ со уште едно изненадување од парфимериите „Еликсир ексклузив“ – хранливо млеко за коса за заштита при фенирање Kerastase Nutritive.

Производот се препорачува за заштита од топлина, специјално дизајниран за нега на нормална до сува коса. Ја заштитува сувата коса од оштетувањата предизвикани од алатките за стилизирање со топлина, давајќи ѝ мекост и обезбедувајќи лесно обликување.

Доколку сакате да го добиете подарокот, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата, а сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во јуни.

Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Читајте нè! Забавувајте се со нас! Ние сме тука заради вашата убавина и здравје!

Текст и фото: ПР

Прочитајте и

Убавина и Здравје користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Ќе претпоставиме дека сте во ред со ова, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Дознај повеќе